כאשר בודקים את עלות ההתקנה של פרקט, לפעמים אפשר להיות מופתעים לרעה. עלות העבודה בפועל של התקנת הרצפה יכולה למעשה להתחרות במחיר הרצפה עצמה.

מטורף, נכון?

ניתן לאסוף ריצוף פרקט בפחות מ-   קשל50 למ"ר, אך התקנה סטנדרטית עשויה לעלות בין 60 ל 100 שקל למטר בריבוע. רוב המתקינים יגבו לפי מטר רבוע, ואילו אחרים יגבו מחיר יומי – בדרך כלל סביב 800 שקל.

מרבית המתקינים או חברות ההתקנה מציעים אומדן בחינם ללא התחייבות ולכן מומלץ שתקבלו מספר הצעות מחיר כדי להשוות מחירים לפני שתקבלו החלטה. יש גם מספר מערכות התאמה שונות לרצפות פרקט, לכן וודאו כי מתקין הרצפה שלכם מכיר אותם לפני שתמשיכו. תוכלו למצוא את סוג ההתקנה המתאימה

בחירת המתקין הטוב ביותר להתקנת רצפת הפרקט שלכם

לרוב, המתקין יצפה שהחדר ינוקה מרהיטים, כך שיוכל לקבל גישה נוחה לרצפה. אל תצפו שהם יפנו את החדר עבורכם. לאחר מכן הרצפה הישנה תיעקר ותיזרק. עלות ההסרה והסילוק עשויה להיות באחריותכם. מסיבה זו יתכן וכדאי מאוד להרים את הרצפה ולהיפטר ממנה בעצמכם לפני כן, כדי לחסוך כמה פרוטות יקרות. המתקין יוודא  שתת הרצפה תקינה לפני התקנת התחתית ואז התאמת הפרקט והאביזרים.

מהי התחתית? אנחנו יכולים לעזור גם בזה.

המתקינים ישימו סימון על האביזרים הנדרשים להתאמה לרצפה כמו ספוג וכדומה מסיבה זו מוטב שתקנו הכל לפני כן ותוכלו להתחיל. זה גם יחסוך עלויות אם המתקין צריך להישאר יותר זמן או צריך להזמין אביזרים ולחזור ביום אחר. יש לנו מחירים מעולים לכל מה שתזדקק ממש כאן בפרקט פור יו, אז למה לא להזמין אצלנו?

 

אם אינכם בטוחים לאיזה אביזרים אתם זקוקים, התקשרו אלינו ושוחחו עם חבר בצוות שירות הלקוחות המנוסה שלנו שיודע כל כך הרבה על רצפות שזה מדכא. הם ישמחו לעזור בכל דבר אפשרי, ואוהבים לשוחח על ריצוף יותר מכל דבר אחר בעולם.

אוקיי, אולי לא. אבל הם באמת מכירים את התחום שלהם.

ההתקדמות בטכנולוגיית פרקט והטמעת מערכות התקנה של 'fit fit' הובילו לכך שפרקט נהיה "עשה זאת בעצמך". יותר ויותר אנשים ממוצעים שאינם מתקינים מקצועיים חוסכים שקיות מזומנים על ידי התקנת הריצוף בעצמם.  ערכת התקנת למינציה עובד כאן פלאים, כמו גם מדריכי התקנה צעד אחר צעד.

זקוקים לעזרה נוספת? דברו איתנו!