השטחים החיצוניים של ביתכם מגבירים את הפונקציונאליות, את האסתטיקה והערך של הנכס שלכם. הם נותנים לכם הזדמנויות רבות לבדר אורחים ולהירגע בחברת בני משפחה וחברים. אבל זה יכול לקרות רק עם העיצוב והתכנון הנכונים.

 

אם אתם רוצים להשתמש טוב יותר בשטחים הפתוחים בנכס שלכם (במיוחד בימים שטופי שמש הקיימים כאן בראשון לציון), זה רעיון טוב להתקין פרגולה לחצר ובאזור הדק או הפאטיו שלכם. למעשה, הפריט העצמאי הזה ניתן להוסיף לכל מקום בחצר האחורית שלכם.

 

זוהי דרך אופנתית ליצור מרחב מוגדר היטב עבור פנאי ובידור חיצוני. בין אם תרצו לשלב אזור ישיבה פשוט אך פונקציונלי לברביקיו בחצר האחורית, התמקדות בגינה או אזור מרגיע הסמוך לבריכה, פרגולה בנויה היטב מוסיפה סגנון קסום לנכס שלכם.

 

גורמים שיש לזכור

 

בחירת פרגולה מושלמת לדרישות ולתקציב שלכם, יכולה להיות קצת מאתגרת, במיוחד כי יש כל כך הרבה אפשרויות זמינות היום. להלן כמה היבטים שכדאי לזכור:

 

  1. חומר, עיצוב וסטיילינג

 

בין אם רק התחלתם לבנות את המחסה בחצר האחורית שלכם או שאתם עדיין שוקלים אפשרויות שונות, החצר יכולה לתת לכם מושג טוב על סגנון ועיצוב מועדף. אתם יכולים לבחור בין חומרים כמו עץ, ויניל או אלומיניום; ואתם יכולים להחליט אם תרצו פרגולה רגוע יותר במראה כפרי מעץ ממוחזר ועם גימור מחוספס, או מעדיפים פריט רשמי עם קווים ומראה מוגמר. כמה סגנונות שתוכלו לבחור הם:

 

  • פרגולת קשתות הבנויה עם עקומות וקווים טבעיים
  • פרגולה מסורתית עם קווים ישרים ונקיים
  • פרגולה מותאמת אישית המבוססת על הארכיטקטורה של ביתכם

 

  1. אופן השימוש בפרגולה

 

אחת הדרכים הטובות ביותר לבחור את פרגולה המתאימה לדרישות שלכם היא לשקול איך אתה ומשפחתך תשתמשו בה באירועים מיוחדים וגם בשימוש יומיומי. חלק מלקוחותינו רוצים אואזיס פשוט ושקט, לאומת אחרים שרוצים פריט משוכלל יותר ודקורטיבי שבו יוכלו לבדר חברים, לעשות ארוחות ערב אלגנטיות וברביקיו. אנחנו יכולים לעצב ולבנות פרגולה שעונה על הרעיונות והצרכים הספציפיים שלכם.

 

  1. גודל

 

הפרגולה צריכה להיות פרופורציונלית לחלל בו היא מותקנת. מלבד זאת, גודל הפריט יהיה תלוי בסוג השימוש הראוי לו. אם תרצו, אנו יכולים לעצב פריטים קומפקטיים, פחות פולשניים, כמו גם פרגולות מסוגננות פתוחות וגדולות יותר.

 

בלי קשר לסוג הפרגולה שתרצו בשטח שלכם, אנחנו ב – אבירם גגות יכולים לספק לכם איכות גבוהה, פרגולות מסוגננות ועם זאת במחיר תחרותי שמתאימות לצרכים שלכם.