אם המנהל הראשי של משרד מסויים, מעוניין להעסיק שירותי ניקיון משרדים הטובים ביותר, סביר להניח שהוא רוצה שהמשרד ייראה חדש לגמרי. מכיוון שרוב השטחים המסחריים צריכים להיות מסודרים, רוב המשרדים מעדיפים ללכת על שירותי ניקיון מקצועיים . ישנם כמה יתרונות שניתן להשיג כאשר שוכרים שירות מקצועי. מכיוון שישנם מספר שירותי ניקיון בשוק, הלקוח צריך לפעול לפי שיטות מסוימות בכל מה שקשור לבחירת ספק הניקיון.

 

מה לחפש בשירותי ניקיון משרדים?

 

זו יכולה להיות משימה מבלבלת לבחור באחת מחברות הניקיון הטובות ביותר, עם זאת, סמנו כמה נקודות שיכולות לעזור לכם לקבל החלטה טובה ומהירה. כמה מטיפים אלו הם:

השגת מגוון הצעות מחיר מאת ספקים שונים באיזורכם

אנשי מקצוע של חברת ניקיון צריכים לבקר בסביבת הלקוח כדי להבין את היקף העבודה בפועל. אם אחד אנשי המקצוע הפוטנציאליים לא מסכים לבקר במקום בו נדרשים השירותים, הלקוח צריך לעבור לספק הבא בלי לחשוב פעמיים. ברגע שספק השירות מבקר בסביבת הלקוח, הלקוח מקבל הצעת מחיר. על הלקוח לחפש טוב הצעות מחיר נוספות ולהשוות כל אחת מהן כדי לראות איזו מהן נראית הטובה ביותר. הלקוח לא צריך ללכת על הצעת המחיר הזולה ביותר, אלא לחפש את הצעת המחיר שמספקת את מספר השירותים הרב ביותר במחיר סביר.

הוכחת ביטוח

על הלקוח לבקש אישורי ביטוח של ספקי השירות. אם שירות הניקיון המשרדי אינו מבוטח, הלקוח אחראי לכל סוג של תאונות שעלולות להתרחש בזמן הניקיון. אם לספק שירות כלשהו אין ביטוח, הלקוח צריך לעבור לספק השירות הבא שעובדיו מבוטחים.

קריאת החוזה

רוב שירותי ניקיון המשרדים מעדיפים להחתים את הלקוחות על חוזה שמבטיח שהם יספקו שירות מקצועי למשך זמן מסויים. אם הלקוח מגלה תקלות בתנאי ההסכם, הוא יכולים להתנייד מייד לחברה אחרת. יש לקוחות שמעדיפים להשתמש בשירות לתקופת ניסיון של חודש ואז מחליטים אם להמשיך עם השירות או לא.

שקלו את מעמדו של ספק השירות בשוק

לחלק משירותי הניקיון יהיה ניסיון רב לתמוך בטענותיהם. עם זאת, ישנן חברות רבות שצצות בשוק המספקות כמעט את אותה רמת שירות הניתנת על ידי ספקי השירות המנוסים. המנוסים יותר,  יחד עם מתן שירות לקוחות טוב, מספקים גם טיפים נוספים כיצד להבטיח שלא ידרש ניקוי בתכיפות קצרה. בהתחשב בכל הדברים כשווים, הלקוח צריך לחפש חברות המספקות הנחיות נכונות.

ספק השירות צריך להיות מסוגל לספק המלצות של לקוחות אחרים

ספקי שירותי ניקיון מנוסים ישמחו לשתף המלצות של לקוחות אחרים. הלקוח יכול ליצור קשר עם לקוחות אלה לפני שהוא בוחר אותם לשירות הסופי. דבר נוסף שכדאי לזכור הוא שאם ספק השירות מהסס לספק המלצות, הלקוח צריך לעבור לספק שירות אחר.

לבסוף, עובדי המשרד יכולים להוסיף לרמת הניקיון על ידי הקפדה על ניגוב רגליהם לפני הכניסה לשטח המשרד. גם אם נראה כי לעובד אין לכלוך כלשהו על הנעל, תמיד ניתן למצוא סוג כלשהו של לכלוך על הנעל שצריך לנקות. כמו כן, אסור להם לבלגן כל שטח אחר, בין אם זה המזנון או שולחן העבודה. יש לזכור דברים קטנים אלו כדי לשמור על ניקיון שטח המשרדים.