פרגולות מתווספות לעיצובי נוף מודרניים כדי להגן על אנשים וחיות מחמד מפני אלמנטי הטבע, כמו גם יצירת מראה אסתטי. הדבר הנפלא בפרגולות הוא שבעוד שאתם בוחרים מראה מסוים, תוכלו להפיק תועלת גם מההצללה שהיא מציעה בו זמנית!

ישנם סוגים רבים של עיצובי פרגולה לפטיו. המשימה שלכם היא לקבוע איזה מהם יעבוד הכי טוב עם המרחב והתקציב שלכם. הבחירה הפופולרית ביותר היא פרגולה המיועדת לספק מקסימום הצללה לפינת ישיבה, פינת אוכל לפטיו, בר באוויר הפתוח או לסלון ליד הבריכה.

 

העיצוב פרגולות שלנו מציע כיסויי פטיו מעץ עם בנייה ומשטחים עליונים המספקים כיסוי טבעי שמשתלבים בצורה חלקה עם המבנה הכללי.

 

ניתן לבנות פרגולות צל אלה כיחידה עצמאית או כחיבור לצד מסויים, במספר תצורות גודל שתואמות למפרטים של פטיו רבים בגודל סטנדרטי, כמו גם במידות בהתאמה אישית.

 

עיצובי פטיו מודרניים משתמשים בפרגולות להצללה

 

פרגולות מיועדות לפטיו מסיבות שונות. חלקם מיוצרות בצורה מעוקלת, חלקם מיוצרות לפינות, וחלקם בנויות לספק גג מעל פטיו. הן יוצרות מרכז יפהפה לפטיו, כיסוי מעל מטבח חיצוני, או מקום מוצל אחר שאנשים וחיות מחמד יתקררו בימי שמש חמים.

 

עיצובים רבים של נוף מרוכזים סביב שילוב של מבנה עם גובה ורוחב כלשהם שיספקו אזור מוצל. ניתן לתכנן פרגולות צל מקסימאליות כך שישתלבו עם עצים קיימים, שיחים או צורות גינון טבעיות בחצר האחורית כדי להפוך אותה לחוויה נעימה מאוד.

 

כמה עיצובים של פרגולות יותר פתוחים בכוונה בכדי לאפשר יותר זרימת אוויר וסינון אור שגורמים לפטיו להרגיש פתוח יותר. הפרגולות שלנו תוכננו כדי ליצור תחושה בחדר פתוח.

 

צורות מודרניות שזורמות עם הנוף שלכם, יכולות להוסיף עניין אדריכלי לחצר האחורית שלכם בנוסף לצל.

 

ללא קשר לכיסוי העליון שיש למבנה שלכם, הצדדים הפתוחים של הפרגולה מציעים דרך לנצל נופים שונים העוטפים את ביתכם.

 

ישנם מגוון דרכים להתאים ולשלב את תכונות הפטיו שלכם. אביזרי גינון, ריהוט ואביזרי פרגולה – כל אלה משחקים תפקידים בהפיכת חלומות העיצוב שלכם למציאות. שיפורי פרגולה יכולים לנוע בכל מקום בין הוספת חופה נשלפת, כדי לספק הגנה נוספת מפני ימי שמש חמים, הוספת אח, או קישוט הפטיו בתיבות עץ מלאות בצבעי פריחה בהירים. אתם יכולים להיות יצירתיים ככל שהשטח שלכם מאפשר בעזרת אביזרים לפטיו שלכם. הפטיו החיצוני של ימינו נוצרים לא רק לצל ומקום להנאה, אלא כדרך לפתח אזור גינה יפהפה.

 

אביזרי פרגולה יצירתיים לשיפור עיצובי פטיו בסגנון "עשה זאת בעצמך"

 

העיצוב החיצוני שלכם עשוי להיות חדר חיצוני יחיד המשרת מטרות מרובות. אביזרי פרגולה יכולים לא רק לשפר את המראה של הפטיו, אלא גם לספק את האמצעים להפוך את המרחב שלכם מותאם לשימושים השונים האלו.

 

אתם יכולים להוסיף אווירה בלילה עם שרשרת אורות, או עומק ביום עם וילונות.

 

פרגולות פטיו המיועדות לשימוש ככיסוי פטיו, ניתנות לשילוב עם אלמנטיי נוף נוספים לאזור רב שימושים. זה יוצר חוויה ייחודית בחצר האחורית שניתן לעצב אותה כך שתתאים לסוגים רבים של עיצובים. בחרו את סוג הכיסוי שמציע את הכמות הנכונה של צל ומרחב לכל אביזרי הפטיו שלכם.

 

באמצעות פרגולות "עשה זאת בעצמך", תוכלו להפיק את המרב מהתקציב שלכם לעיצוב הנוף. וכמובן, פרגולת "עשה זאת בעצמך" היא פרויקט משפחתי מהנה!

עיצובי פרגולה לפטיו

בסיום זה יתן לכם סיפוק רב, שלא לדבר על זה שהוא מבנה שיימשך שנים רבות אם הוא נבנה, מטופל ומתוחזק היטב.

 

אז אם אתם עדיין מחפשים את עיצוב הפרגולה המושלם לשטח שלכם, ציירו את צורת הפטיו וצרו רשימה של איך תוכלו להפיק את המרב מהחצר האחורית שלכם. אז אתם יכולים למלא את החורים עם כיסוי הפטיו החדש שלכם בכדי לחבר הכל יחד!